аналитическое агентство

Служба занятости не пожалела почти 4 млн на рекламу в СМИ Ахметова, Коломойского и других

Державна служба зайнятості 21 листопада за результатами тендеру замовила ТОВ «Тактік енд Паблісіті» послуги з реалізації інформаційно-роз’яснювальної програми на 3,88 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро», пишуть Наші гроші.

До кінця року створять та опублікують у друкованих та інтернет-ЗМІ 125 матеріалів про діяльність служби для роботодавців, шукачів та потенційних шукачів роботи. Нижче – повний перелік із цінами, у які входять власне послуги PR-агентства.

1

1

Матеріали з фото на 7 тис знаків розмістять за ціною від 28 463 грн. у газеті «Високий замок» до 92 833 грн. у газеті «Сегодня», а на 3 500-4 000 знаків – від 37 950 грн. у журналі «Деньги» до 60 500 грн. у журналі «Кореспондент».

Читайте также: Шустеру разрешили продолжать "стричь" украинских олигархов

Публікація новини обсягом на 1 тис знаків коштує від 5 409 грн. на сайті «Gazeta.ua» до 11 764 грн. на сайті «Кореспондент».

Засновником і директором київської фірми «Тактік енд Паблісіті», яка вперше виграла торги, є Сергій Блажко. У своїй пропозиції вона надала листи із підтвердженням співпраці від усіх ЗМІ, де замовлено публікацію.

Єдиним конкурентом було ТОВ «Глобал Вью» Сергія та Оксани Бондарів, яке не отримувало держпідрядів. Ця фірма відома як організатор Київського фестивалю пива SeptemberFEST.

По материалам: Наші гроші

Источник фото: Фокусfacebook twitter rss


ПОСЛЕДНИЕ СТАТЬИfacebook twitter rss

НОВОСТИ